Novogodišnja odluka

Novogodišnja odluka je kampanja koja je tisućama ljudi omogućila da na pragu 2015. kreiraju svoju novogodišnju odluku i daju joj krila.

Pogledaj neke od novogodišnjih odluka

Marc Marquez svjetski prvak u klasi MotoGP

Marc Marquez je 2014. osigurao drugi naslov svjetskog prvaka i sezonu završio s rekordnom 13. pobjedom u Valenciji.

Profil: Marc Marquez

Jessica Fox je u jednoj godini osvojila 4 naslova svjetske prvakinje.

Devetnaestogodišnja Australka Jessica Fox ostvarila je veliku pobjedu u finalu Svjetskog prvenstva za kategoriju U23 u disciplini C1 u Penrithu i time osigurala dvostruki naslov svjetske prvakinje. Fox je prva žena u povijesti koja je pobijedila u disciplinama K1 i C1 u kategoriji U23. U 2013. je osvojila C1, no nije ušla u finale K1. Nakon Penritha, Jessica je bila najbolja u disciplini K1 kanu slalom u Deep Creeku. U samo 24 sata obranila je naslov u disciplini C1 i osigurala pobjedu u disciplini K1. "Osjećaj je neopisiv. Znala sam da ću zadržim li brzinu i popravim greške moći konkurirati za pobjedu pa čak i osvojiti medalju. Osvojila sam čak dvije, nije moglo bolje," rekla je Fox.

Toni Cairoli postao je osmerostruki svjetski prvak u motokrosu

Vozač Red Bull KTM Factory Racinga Tony Cairoli osmi je put osvojio naslov svjetskog prvaka u motokrosu. Naslov je osigurao na utrci u Brazilu. Film "TC22 Toni Cairoli - the Movie" donosi priču o njegovoj karijeri, od početaka na Siciliji do kraljevskoga trona u svijetu motokrosa. Osmerostruki svjetski prvak u filmu otkriva što je sve žrtvovao i koliko je trenirao da bi danas bio na kraljevskom tronu.

Profil: Toni Cairoli

Dovršeno je sjedište u Fuschlu

Sjedište Red Bulla u mjestu Fuschl am See 2014. je dobilo "točkicu na i" - skulpturu s 14 brončanih bikova.

Formula 1 se vratila u Austriju

Nakon više od jednoga desetljeća, Svjetsko prvenstvo Formule 1 vratilo se u planinski krajolik Štajerske na stazu Red Bull Ring.

Pogledaj stazu

1. pobjeda u Formuli 1 za Ricciarda

Daniel je svoju prvu pobjedu na Svjetskom prvenstvu Formule 1 zabilježio s momčadi Infiniti Red Bull Racinga na utrci u Montrealu. Sezonu je završio na 3. mjestu.

Profil: Daniel Ricciardo

Red Bull Tag am See - tako nastupa Cro

Reper Cro je održao tri koncerta u tri različite države i sve to u istom savršenom danu na obali jezera.

Pogledaj video

Red Bull Cliff Diving svjetska serija

Red Bull je prvi brend u povijesti koji je organizirao sportsko natjecanje na Kubi.

Prati Red Bull Cliff Diving 2015.

Wings for Life World Run

S prvom utrkom Wings for Life World Run utemeljen je svjetski pokret za pomoć udruzi Wings for Life čiji je cilj ozljede leđne moždine učiniti izlječivima. Ova je utrka jedino sportsko natjecanje na svijetu koje se održava u isto vrijeme na svim kontinentima. U 2014. godini utrka je održana na 34 lokacije u 32 države svijeta. Na jedinoj utrci na kojoj ciljna linija dostiže trkača, sudioci u cijelome svijetu startaju u isto vrijeme s jedinim ciljem - trčati za one koji ne mogu. Posljednji trkač i trkačica koje pretekne presretačko vozilo pobjednici su globalne utrke. Sav prihod od startnina ide zakladi Wings for Life koja se bavi istraživanjima leđne moždine.

Prijavi se

Pharrell Google+ Hangout

Višestruko nagrađivani glazbenik Pharrell Williams u Red Bullovom je studiju u Los Angelesu uz pomoć Google+ Hangout platforme predstavio svoj novi, drugi po redu solo album pod imenom G I R L, a svirka je trajala gotovo dva sata.

Pogledaj Google+ Hangout u cijelosti

Red Bull Amaphiko

Prvo je izdanje Red Bull Amaphiko Akademije održano u južnoafričkom naselju Soweto u travnju 2014. godine. Program je trajao 10 dana, a mladi su društveni poduzetnici koji svojom kreativnom energijom žele osigurati pozitivni pomak u lokalnoj zajednici imali su prilike dobiti savjete i učiti od lokalnih i stranih mentora.

Više: Red Bull Amaphiko